MIKRO s.c. Części RTV Koszalin, Akcesoria Komputerowe Koszalin, Taśmy LED Koszalin

Katalog produktów:
Sklep elektryczny w Koszalinie
Sklep elektryczny w Koszalinie Sklep elektryczny w Koszalinie Jesteśmy sklepem MIKRO w Koszalinie oferującym naszym klientom szeroki wachlarz elementów elektronicznych - dopasowany zarówno dla miłośników lub amatorów elektroniki, jak i osób o bardziej wymagających oczekiwaniach sprzętowych.   ... (czytaj więcej)
Sklep z akcesoriami do telefonów Koszalin
Sklep z akcesoriami do telefonów Koszalin Sklep z akcesoriami do telefonów Koszalin MIKRO jest firmą specjalizującą się w sprzedaży akcesoriów telefonicznych, takich jak np. kable do telefonów, ładowarki do telefonów, obudowy do telefonów, wyświetlacz do telefonu, itp. W zakresie produktów handlowych, znajdą też Pań ... (czytaj więcej)
Sklep z akcesoriami do komputerów Koszalin
Sklep z akcesoriami do komputerów Koszalin sklep z akcesoriami do komputerów KoszalinMIKRO jest firmą specjalizującą się w sprzedaży akcesoriów komputerowych, takich jak np. dyski twarde, napędy optyczne, mikrofony, kable połączeniowe, kable przewody, kable do przełącznika telewizyjnego, kable do telewizora hdmi,  itp. ... (czytaj więcej)
Sklep z antenami Koszalin
Sklep z antenami Koszalin Sklep z antenami Koszalin MIKRO KOSZALIN jest firmą specjalizującą się w sprzedaży anteny, takich jak np. anteny dvb t, anteny do routera, anteny do telewizji naziemnej , anteny do telewizji naziemnej pokojowe, itp. W zakresie produktów handlowych, znajdą też Państwo: kable połączeniowe ... (czytaj więcej)
adres

ul. Ks. Biskupa Czesława Domina 1/1
75-061 KOSZALIN
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!